Naujienos

“Aš toks. Aš tokia” Mano ir tėtės bendra paroda 2013 11 26 – 12 14

Daug kartų tarėmės ir galų gale susitarėme – kartu su tėčiu (erdvinės tekstilės dėstytoju Vilniaus Dailės Akademijoje vitražistu Jonu Stankevičiumi) eksponuoti bendrą parodą.
Kiekvienas nagrinėjame savo temas, bet visa tai darome bendroje erdvėje – tekstilės galerijoje “Artifex” Vilniuje.
Lapkričio 26 d. 18 val parodos atidarymas. O ją aplankyti galima iki gruodžio 14 d.
Visi labai laukiami!

Uploaded with ImageShack.com

2013 liepos 9-27 d. Tarptautinė tekstilės miniatiūrų bienalė „Mintys – tai…“

2013 m. liepos 9 d. Arkos galerijoje Vilniuje prasideda tarptautinė tekstilės miniatiūrų bienalė „Mintys – tai…“ Bienalės tikslas buvo sukviesti lietuvių ir kitų šalių dailininkus į bendrą tęstinį renginį, gvildenantį aktualias šiuolaikinio žmogaus egzistencijos problemas. Kokie mes esam, kas lemia mūsų aplinką? Parodos koncepcija remiasi metafizikų teiginiu, kad materialusis ir dvasinis pasaulis – neatsiejami, kad mintys – materialios, o žmonių galvose vykstantys nematomi mąstymo procesai sukuria tikrovę – realius daiktus, reiškinius, emocijas. Kiekvienas tikrovės daiktas yra kažkada egzistavusių minčių ir idėjų įsikūnijimas. Visa, kas mus supa, žmogaus minčių rezultatas. Žmogaus mintys formuoja ne tik daiktus, bet ir jo veiklą, kūrybą, asmenybę. Dabarties pasaulyje yra visko – ne tik gėrio, bet ir pykčio. Didžiausi pasaulio atradimai gimė iš šviesių minčių, tuo tarpu pyktis ir neapykanta gimdė blogį. Žmogaus mintis – energija, gebanti kurti nuostabius daiktus. Mintys skleidžia magnetinius dažnius, kurie sklisdami visatoje, pritraukia panašaus dažnio reiškinius.

Šioje bienalėje dalyvauja ir mano darbas “Perdegę”. Jis kalba apie tai, kad ir kokios puikios mintys būtų, gal kartais net ir auksinės, jos ne visada kažką sukuria, materializuoja. Kartais mums kelią pastoja nuovargis arba mūsų mintys sukasi ir sukasi ratu atsitrenkdamos į pačių pasistatytas nepermušamas sienas, kol galiausiai sudega ir virsta pelenais… Iš tiesų, linkiu visiems, kad mintys degtų, bet neperdegtų!

 Perdegę  Perdegę 
</p>
	</div>
		<h2>Kur rasti mano darbų? :)</h2>
	<div class=

Šiame puslapyje galite pasižiūrėti ir pasigrožėti. O taip pat ir keletoje kitų vietelių:

Be abejo, Facebookas visagalis taip pat gali jums parodyti visokių mano kurtų grožybių: www.facebook.com/sigitaemile.art
Dalis darbų gyvena internetinėje parduotuvėje Crafts-World: http://www.crafts-world.com/sigitaemile
Nepamirškit ir Pinterest: http://pinterest.com/sigitaemile/

Kontaktai